Loading Szkolenia
Szukaj Szkolenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Szkolenia

Szkolenia List Navigation

Maj 2021
400PLN

Korygowanie i fakturowanie transakcji VAT 2021 po nowelizacji przepisów (nie tylko dla księgowych)

13 maja
Transmisja online
1

CEL SZKOLENIA:

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za rozliczanie podatków w przedsiębiorstwie, księgowych, biur rachunkowych, dyrektorów finansowych i każdego, kto musi i chce zrozumieć zmiany jakie zaszły w polskim prawie podatkowym na gruncie podatku VAT w roku 2020 r. oraz nowych kontrowersyjnych zmian na 2021 r. Jednocześnie zapraszamy: fakturzystów, handlowców, działy obsługi klienta

CZYTAJ DALEJ »
400PLN
400PLN

VAT w obrocie międzynarodowym 2021. Pakiet e-commerce.

13 maja | 10:00 - 16:00
Transmisja online
3

CEL SZKOLENIA:
Celem szkolenia jest omówienie najnowszych zmian oraz kluczowych aspektów rozliczania VAT w obrocie międzynarodowym. Szkolenie oparte jest o przydatne przykłady z praktyki doradczej prowadzącego oraz unijne wyjaśniania i orzecznictwo. Szkolenia uwzględnia zmiany wywołane pakietem e-commerce od 1 lipca 2021 r.

CZYTAJ DALEJ »
400PLN

Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne w 2021 roku w ujęciu bilansowym i podatkowym

14 maja
Transmisja online
1

Cel szkolenia:
Prezentacja i analiza problematyki środków trwałych, wartości niematerialnych oraz nieruchomości inwestycyjnych zarówno w kontekście prawa bilansowego jak i podatkowego. Odrębność analizowanych kategorii ujawnia się zarówno w prawie bilansowym (UoR, KSR, MSR), jak również prawie podatkowym. W ramach szkolenia zaprezentowana zostanie analiza porównawcza zarówno pierwotnej wyceny, zmian w trakcie roku obrotowego, jak również wyceny dokonywanej w zamknięciu rocznym oraz zeznaniu podatkowym. Zostaną uwzględnione analizy w zakresie postanowienia KSR oraz różnice z MSR/MSSF. Przedstawiona zostanie również problematyka tworzenia podatków odroczonych wynikająca z różnic w ujęciu bilansowym i podatkowym. Odrębnej analizie zostanie poddana problematyka leasingu operacyjnego i finansowego oraz skutków różnic.

CZYTAJ DALEJ »
1100PLN

VAT, CIT 2021

27 maja - 28 maja
Transmisja online
1

Celem szkolenia jest zaprezentowanie uczestnikom najnowszych zmian w przepisach podatkowych oraz orzecznictw sądów administracyjnych i wyjaśnień organów podatkowych.

CZYTAJ DALEJ »
+ Eksportuj Lista Szkolenia